carbon:phone-voice Path Copy 8 88653 fluent:send-24-regular Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape akar-icons:search codicon:mail codicon:location

Luvoco Franchise sistemi

Ganoderma, insanlardaki bağışıklık sistemini destekleyen, zarar görmüş hücrelerin yenilenmesini sağlayan aynı zamanda vücuttaki toksinleri hızlı bir şekilde dışarıya atan ciddi bir hammaddedir. Bu hammaddeyi kahveyle birleştirip normal hayatımızda olan bir ürünle bir araya getiren dünyadaki ilk ve tek doğrudan satış firması ile karşı karşıyayız. Bu da Gano Excelin doğrudan satış sektöründe yaptığı bir ilkti. Aslında doğrudan satışla sınırlı kalmayıp Türkiye deki on yıllık maceramızda piyasada distribütörlerimiz bu işi anlatmaya gittiğinde klasik ticaretle uğraşan kişiler aslında bunun bir makinası olsa biz de bu işin klasik ticaret kısmını yaparız dediler. Daha sonra luvoco dediğimiz gano excelin kendi bünyesinde olan bir kahve markası oluşturduk ve u kahve makinasını hem ev tipi hem de endüstriyel anlamda kafelerde kullanılan cimbali dediğimiz profesyonel kahve makinasıyla bir araya getirip network marketing ile klasik ticareti bir araya getirdik. Piyasada şu anda 60 ın üzerinde bununla ilgili corner var. www. luvoco.com.tr adresinden luvoco ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Şu andaki projede herhangi bir A kafesi içerisinde bir kahve köşesinde bulunuyoruz. İleride bu proje starbucks gibi markalaşıp kafe ismi olacak.

Her şey yerini yeni bir şeye bırakır…

Düşündüğümüzde önceden kahve içme alışkanlığımız bu kadar yoktu sadece kız isteme merasimlerinde yapılırdı. Ama şu anda kahve bir günlük ihtiyaç gibi hayatımızda. kahvenin bu değişen alışkanlığı sayesinde önceden cezve ile yapılan kahve artık yerini sırasıyla ısıtıcı ve sonra kahve makinalarına bıraktı. Peki ya siz bunu önceden fark etseydiniz de arzumdan ya da philipsden önce kendi kahve makinenizi üreti kendi  markanızla piyasaya çıksaydınız ne olurdu? Çıgın para kazanırdınız.

Mobil Ürünler Hayatımıza Nasıl Girdi?

Telefonlar mesela önceden telefon santrali vardı  kişiler santrallere gidip oradan konuşuyorlardı. Fakat nüfusun artışı ve artan ihtiyaca bağlı kablolu telefonlara döndük daha sonra cep telefonlarına geçildi. peki siz bunu ön görebilseydiniz şu an çılgın para kazanırdınız. Eğer cep telefonunu bulmasaydınız sadece ülkenizde bunu yapan ilk siz olsaydınız yine çılgın para kazanacaktınız.

İnternet: İnternet hayatımıza ilk internet kafeler ile girdi önce haftada bir sonra haftada iki sonra günlük olunca evde internet devri başladı daha sonra alışkanlıklarımız arttığı için mobil internet çağı başladı. Yani yine bir şey yerini başka bir şeye bıraktı.

Peki Luvocoda ne yerini neye bırakıyor, bugün nasıl bir fırsatla karşı karşıyasınız bunu bir düşünelim. Önemli olan Luvoco nun Franchise sistemini almak değil algılamaktır. Luvoco bir makineden veya ganoderma ile harmanlanmış bir kapsül kahve sisteminden daha ötesidir.

Luvoco dan önce kahve sektöründen bahsedelim. starbuckslar, gloria jenslar, cafe nerolar, Ülkemize ilk girdiğinde Türk halkının kahve içme alışkanlığı yoktu hatta bu iş yürümez dediler. Ancak onlar ileriyi görmüşlerdi ve şu anda en çok para kazanan mekanlardır. İlk başlarda insanlar oraya hava atmak için gidiyorlardı şimdi ise damak tadı ona alıştığı için gidiyorlar. Starbucks 45 yılda bir dünya devi oluyor. Starbucks piyasaya böyle bir alışkanlık yokken çıkmasına rağmen bu başarıyı elde ediyorsa Luvoco Bu durumda çok daha hızlı bir ilerleme kateder ki öyle de oluyor. 

Kahve sektörü önce kafelerle başladı nasıl kahvede cezve yerini ısıtıcıya, ısıtıcı yerini kahve makinasına bıraktıysa, nasıl internet size önce evlerde değil internet kafelerde alışkanlık haline getirildiyse daha sonra alışkanlık haline gelince eve nasıl sokulduysa derken cebinizie nasıl sokulduysa Kahve sektöründe de plan ve hazırlık tüm dünyada şu anda budur.

Buna hazır olun .Çünkü insanların damağının alışık olmadığı kahve endüstrisine özellikle Türk halkının şu anda damağı alıştı. İnsanlar kahve alışkanlıklarını kafelerde gideriyorlardı. İnsanlar bu bütçenin hesabını yaptılar ve neden evimde bu kahve keyfini; Latte keyfini, expresso keyfini, caphicino mocha gibi lezzetleri neden evimde de yaşamayım demeye başladı. Bunun olacağını zaten endüstri biliyordu ve bunun için de birtakım hazırlıkları vardı. 

Ev tipi kahve makinanızla kendi evinizde lattenizi, mocha nızı kendi kahve keyfinizi evinizde yaşayabilirsiniz. Nasıl internet internet kafede başlayıp önce evimize sonra mobil olarak cebimize girdiyse kahve tıpkı bunun gibi önce evlerimize daha sonra da mobil olarak cebimize çantamıza girecek. Yanlış duymadınız artık herkes kahve kapsüllerini çantasında taşıyıp bardak boyutunda makinalarla kullanacak ki bu şu anda üretildi Hayatımıza girmesi çok kısa sürecektir.

Şöyle bir düşünelim her evde internet var mı? Bırakın her evde olmasını her cepte internet var. Bizim de size anlatmaya çalıştığımız şey şu ki her evde bir luvoco kahve makinası ya da başka bir markanın ki olacağını sakın unutmayın. Bu yüzden diyoruz ki Luco Franchise sistemini almak değil anlamak önemli.

Luvoco home Coffe Corner Özellikleri

Luvoco home Coffe Corner ile evde kendi mobil kahve köşenizde kendi kahve keyfinizi çıkarıyorsunuz. Bu luvoco kahve makinesi 1180 TL gibi çok komik bir rakama bir alışveriş gerçekleştiriyorsunuz. Bu 1180 TL nin içerisinde:

 • 1 adet profesyonel ev tipi kahve makinası mevcut
 • 10 kutu(her kutu içerisinde 15 adet bulunuyor) (yaklaşık 150 adet) kendi kahvenizi yapabileceğiniz kahve kapsülleri bulunuyor.
 • Gano Excel'in belirli ürünlerini de tanıyın diye paket içerisine hediye olarak konulmuş 1 adet Gano sotte çayımız ve 1 adet de Gano transparan sabun dediğimiz yine Ganodermalı bir cilt bakım ürünü ile de karşı karşıya olursunuz.

Peki Luvoco Home Coffe Corner İle Sahip Olduklarımız Nelerdir?

Hem Gano excel international network marketing haklarının tamamının ticari yapının tamamındaki %20 ile başlayıp  tüm gano excel ürünlerinin hepsinin ticaretinin 2 hakkını alıyorsunuz. Hem perakende satış olarak %20 ile başlayıp %45 e kadar yükselen bir perakende kar. Aynı zamanda Gano Excel'in tüm distribütörlerin hem de Luvoco Home Coffe Cornerin sadece distribürörlüğünü verip network marketing üzerinden de inanılmaz gelirler elde etme hakkına sahip olursunuz. Bunu da %5 ile başlayıp %40 a kadar yükselen ciddi bir komisyondan bahsediyoruz. Nasıl her eve internet girdiyse size verdiğimiz şey de her eve bu kahve makinelerinin satışının ve bayiliğinin verme yetkisi den bahsediyoruz.

Siz sadece 1180 Tl gibi komik bir rakama Luvoco kahve makinasını ve kapsüllerini satın alacaksınız ve Gano Excel de size distribütörlük ve satış yetkisini vermiş olacak. Normalde böyle bir yetki için hem kahve makina stoğu hem ürün stoğu hem bu makinaların teknik servis hizmetlerini hazırlayıp yapmalısınız. Ancak burada tüm bunları sizin adınıza yapan koca bir dev şirket bulunmaktadır. Yani siz burada bunların hiçbirini yapmadan sadece bu Luvoco Home Coffe Corner in insanların evde kahve keyfini yapacağı makinalarının satışının organizasyonunu ve bayiliğinin organizasyonunu gerçekleştirdiğinizde bütün lojistiğinizi bütün stok yatırımlarınızı bütün müşteri takibinizi herhangi bir şekilde evdeki kahve makinasının arızalanmasında teknik servisi ve parça desteğini ve bütün destekleri Gano Excel sizin adınıza verecek.

1180 TL gibi çok komik bir fiyata hem yetki hem kahve makinası ile ürün alacaksınız. Buradaki en önemli detay dünyada bile yeni başlayan Türkiye'de ise başlamak üzere olan ev tipi kahve makinası sektöründe bir ana oyuncu olmaktan bahsediyorum. İlk olmaktan bahsediyorum, fırsatı ilk yakalayanlardan olmaktan bahsediyorum. Ve size bağlı sizden bağımsız ilerleyip büyüyecek bir ticari yapıdan bahsediyoruz.

Size bağlı sizden bağımsız şu demek; bulduğunuz her bayi size bağlı olacak ömür boyu o evlerde içilen her bir kapsül kahveden para kazanacaksınız ama sizden bağımsız çünkü o kahveleri o insanlar sipariş ettiklerinde Gano excel o siparişi alacak paketleyecek v gönderecek siz ise ay sonunda evlerde tüketilen kahvelerden kazandığınız komisyonlarla bugün evinizde bir dönem aktif çalışıp bir dönem sonra evlerde içilen her bir kahveden pasif gelir elde edeceksiniz.

İlk defa ilk olmaktan bahsediyorum çünkü bizim şu anda size yaptığımız tekliften inanılmaz onurlu ve gururluyuz . Çünkü biz size sadece ev tipi kahve makinesinden bahsetmiyoruz. Biz ilkin de ilkinden bahsediyoruz Ganoderma ile vücuttaki bağışıklığı düzenleyen ve vücuttaki toksinleri atan hücrelerin yenilenmesini destekleyen bir hammaddeyle harmanlanmış Dünyadaki ilk kapsül kahve makinesi sisteminden ve ürünlerinden bahsediyoruz.

Şu ilkeyi sakın unutmayın: Gereken inancı, enerjiyi, eforu, çalışkanlığı, kararlılığı ve sabrı ortaya koymadan bu bahsettikleri sadece pembe pamuklu bir şekerden öteye gitmez bunu sakın unutmayın. Ortaya o inancı koyacaksınız, tutkunuzu isteğinizi, çalışkanlığınızı, kararlılığınızı ve sabrınızı koyacaksınız.

Luvoco profesyonel corner sistemi dediğimiz yani kafe açma açtırma, corner açma açtırma ve mekanların içerisine kahve corner  ları kurdurma yetkisi tabi ki 1180 TL değil. Bu yetki, Yaklaşık 1500 tl lerle başlayıp 2000,4000 diye artarak  10000 TL ye yükselmiştir.

Luvoco Profesyonel Corner İçerisinde Neler Var?

 • 2 adet ganoderma gıda takviyesi,
 • 2 adet excellium gıda takviyesi
 • 5 kutu üçü bi arada kahve
 • 4 classic kahve kutusu
 • 5 sıcak çikolata kutusu
 • 5 gano supreno kutusu                                                                                                                      
 • 3 gano antioksidan çay kutusu
 • 4 ganocafe mocha kutusu
 • 5 kutu fındıklı kahve
 • 5 kutu sütlü çay
 • 5 kutu diş macunu
 • 5 kutu gano sabun
 • 5 şeffaf sabun bulunmaktadır.

Dünya değişiyor ve dünya değişirken siz değişmiyorsanız evde oturup yok olmaya mahkumsunuz. Minimum yatırımla güzel bir iş kurmak sizin için bir fırsattır.

Sadece evlere değil işletmelere de bu fırsatı sunup kendi kahvelerini işletmelerinde ve evlerinde yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Gano Excel Bayilik - Gano excel Üyelik - Gano excel Ürün Sipariş Formu

Gano excel Ürün siparişi vermek istiyarsanız Gano excel ürün siparişi formunu doldurabilirsiniz.

Gano excel ürünleri sipariş vermek istiyorsanız Formu doldurun. TIKLAYINIZ.
Gano Excel Üyelik veya Gano excel distribütör olmak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.
Gano excel distribütör başvuru Formu TIKLAYINIZ.