carbon:phone-voice Path Copy 8 88653 fluent:send-24-regular Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape akar-icons:search codicon:mail codicon:location

Gano fresh diş macunu

Gano Excel Industries Sdn. Bhd. Malezya merkezli olup dünyada 100 den fazla ülkede satışı ve kullanımı gerçekleştirir.

 Gano Fresh diş macunu, dişleri temizler ve estetiğini korur. Aynı zamanda ferah yapısı sayesinde gün boyu ferahlık sağlar. Gano Fresh diş macunu, ağız sağlığını koruyan ve diş minelerini onaran bir takviyedir. Reishi mantarının ve taze nane aromalarının ferahlığı ve faydaları sayesinde diş eti iltihabını ve periodontitis ile savaşır ve kötü nefesi, ağız kokusunu önler. Ganoderma Luidiumun onarıcı yapısı sayesinde diş ve diş eti hastalıklarını da büyük  ölçüde önlemeye yardımcı olur. Gano Fresh Diş Macunu, ağız kokusunu giderir.

Gano Fresh Diş Macunu için önerilen kullanım şekli; kuru bir diş fırçası üzerine mercimek tanesi kadar Gano Fresh sürülür. Dişler güzelce aşağıdan yukarı şekilde fırçalanır ve köpük tükürülür ancak ağıza su alınmaz. Ağızda kalanlar yutulabilir çünkü ağız yaralarına, boğaza ve mideye faydalıdır. Gano Fresh Florür içermeyen 150 ml. ölçüsünde bir diş macunu ve şifa kaynağıdır.

Gano Excel Bayilik - Gano excel Üyelik - Gano excel Ürün Sipariş Formu

Gano excel Ürün siparişi vermek istiyarsanız Gano excel ürün siparişi formunu doldurabilirsiniz.

Gano excel ürünleri sipariş vermek istiyorsanız Formu doldurun. TIKLAYINIZ.
Gano Excel Üyelik veya Gano excel distribütör olmak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.
Gano excel distribütör başvuru Formu TIKLAYINIZ.