carbon:phone-voice Path Copy 8 88653 fluent:send-24-regular Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape akar-icons:search codicon:mail codicon:location

Gano Excel Sabun Egzama

GANO EXCEL SABUN EGZAMA

Gano Excel sabun ; egzamanın yanında sedef, sivilce akne vitiligo gibi iltihaplı cilt problemlerinin yok edilmesinde ciddi fayda sağlar. Gano Excel sabun; Ganoderma Lucidum ve keçi sütü ile karbonize edilip zenginleştirilmiştir. İçerisindeki proteinler cilt için çok faydalıdır. Cildi temizler, nemli tutar, ve bakımını yapar. Düşünsenize Gano Excel sabun ile sadece yüzümüzü yıkayarak inanılmaz etkiler görebiliyorsunuz ve cilt bakımınızı yapabiliyorsunuz. Gano Excel sabun, yeni hücrelerin oluşmasını sağlar, zarar gören hücreleri onararak doku onarımına yardımcı olur. 

Keçi Sütlü Sabun (Gano Soap)

Ganoderma Lucidum keçi sütlü sabunla faydaları artırılmıştır. İçerisindeki protein ve mineraller sayesinde cildinize parlaklık katar, cildinizi temizler ve onarımını sağlayark bakımını yapar. Egzama, Sedef, Akne, Sivilce ve daha birçok iltihaplı cilt problemlerinin giderilip tedavi edilmesinde yardımcı olur.

Farkı hissedeceksiniz…

Birçok doktor keçi sütlü sabunun alerjik rahatsızlıklara ve egzama gibi cilt rahatsızlıklarına iyi geldiği yönünde konuşmaları olmuştur. Bunlardan biri de Dr. Koçak; keçi sütlü serum ve bunun içerdiği proteinlerin Alerjiyi tedavi edici özelliğinden dolayı bazı cilt rahatsızlıklarını tedavi ettiğini söylemiştir.

Gano Exel Sabunun Faydaları:

  1. Gano Soap sabunu bütün cilt problemlerinde etkilidir.
  2. Mantar, sivilce, iltihaplı yara ve akne problemlerinde etkilidir.,
  3. Gano Exel sabun özellikle egzamada başrol oynar. Adeta bunun için bir ilaç niteliğindedir.
  4. iltihaplı ergenlik sivilcelerinde oldukça etkilidir.
  5. Vitiligo ve sedef gibi cilt problemlerinde de Gano Exel sabun ile birlikte Ganoderma kapsül ve çay da kullanılırsa tedavide daha da etkili bir sonuç alınır.
  6.  Ganoderma Lucidum ve keçi sütünün eşsiz etkileşimi ile birlikte iltihaplı cilt problemlerinde muhteşem sonuçlar elde edersiniz ve deriyi derinlemesine temizler.
  7. proteinli ve vitaminli yapısı sayesinde hücreleri onarır ve yeni hücrelerin oluşmasında katkı sağlar.
  8. Gano Exel sabunu egzama olan bölgeye sürüp iyice köpürterek 15 dakika bekledikten sonra yıkayarak inanılmaz rahatlamayı fark edersiniz.