carbon:phone-voice Path Copy 8 88653 fluent:send-24-regular Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape akar-icons:search codicon:mail codicon:location

Gano excel hangi ülkenin ürünü

Gano Excel, 1983 de kuruldu, yani temelleri bu tarihte atıldı. 12 yılık AR-GE çalışmaları yapılmıştır ve sonucunda 1995 yılında “GANO EXCEL INTERNATIONEL” olarak NETWORK MARKETING arasında yerini almıştır. Leow Soon Seng tarafından kurulan Gano Excel Industries Sdn. Bhd. bünyesinde üretilir. Bu bir kişisel bakım ürünüdür;cilt bakımı ürünleri, ev ürünleri, gıda takviyesi, kahve, özel içecekler..vb markasıdır.

Gano excel ürünlerinin hammaddesi %100 organik Ganoderma Lucidum mantarının ekstraktı dır. Yani; 

 Gano Excel Industries Sdn. Bhd. Malezya merkezlidir. Dünyanın birçok yerinde faaliyet göstermektedir. Bu sayı 100 ü aşkındır. Türkiyede ise 2010 yılından beri Marketing Private İth.ve Paz. Şti. olarak yerini almış olup faaliyet gösterir.

Öncelikle Gano excel 2012 yılından günümüze Türkiye'de faaliyetlerini sürdürmektedir. Reishi mantarı ve kahvenin bir araya gelmesi ile 21 çeşit ürün harmanlamıştır. Türkiye'de milyonlarca üyesi olan global çapta bir firmadır. Gano excel firmasının ülkesi Malezya'dır. Malezya olmasının en büyük etkeni reishi mantarı dediğimiz ve dünya genelinde ganoderma lucium diye geçen çok faydalı bir mantar türünün orada en sağlıklı şekilde yetişmesidir.